image image image image image image
Stodoła, odpocznij w pięknym miejscu Read the Full Story
Gospodarstwo Agroturystyczne "POD LIPĄ " Read the Full Story
Zielone Szkoły Read the Full Story
Na ryby i grzyby Read the Full Story
Nodic walking Read the Full Story

Zielone Szkoły

Oferujemy dla dzieci szkolnych pożytecznie spędzony dzień na interaktywnej edukacji w prawdziwym gospodarstwie rolnym...
U nas dzieci z bliska (zobaczą i dotkną) poznają różne aspekty przyrody, ochrony środowiska i naturalnego gospodarstwa rolniczego.

Czytaj więcej

Oferta Całoroczna

Nasze gospodarstwo agroturystyczne zaprasza gości przez cały rok. Leśna głusza, osiem jezior dookoła, ścieżki do Nordic Walking oraz punkt widokowy Zamkowa Góra (z którego widać 6 pięknych jezior kaszubskich) spowodują, że nie będą się państwo nudzić o żadnej porze roku.

Czytaj więcej

Kto chce spadzëc dobré wczasë,
niech w kaszëbsczi jedze lasë!

Mamy zaszczyt zaprosić do gospodarstwa agroturystycznego, mieszczącego się w miejscowości Kamienicki Młyn, nieopodal Kamienicy Królewskiej w gminie Sierakowice.

Przepiękne widoki i niesamowity klimat gwarantują prawdziwy wypoczynek bez względu na pogodę, a dla amatorów wędkowania specjalnie do tego celu zarybiony staw (sukcesy wędkarskie gwarantowane nawet dla początkujących wędkarzy).

Jeziora, których w pobliżu jest kilka, doskonale nadają się do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania (dla tych co nie lubią zbyt łatwych zdobyczy). Kto nie lubi długo stać w jednym miejscu może chodzić po lesie i zbierać grzybki.

Przeczytaj ofertę

Obejrzyj galerie

Należymy do: Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych

Certyfikat ZADOWOLONY KONSUMENT

Jak kiedyś bawiono się na Kaszubach